Історія родини власника музею

Михайло Кузменюк народився в м. Чернівцях, на Буковині в сім’ї робітників. Батьки Михайло були за походженням з селян. Тато, Ілля Георгійович був з м. Сторожинця, мати, Ганна Степанівна – з села Шишківців Кіцьманського району Чернівецької області.

Михайло, після закінчення 8 класів навчався в профтехучилищі і здобув спеціальність електромонтера по ремонту промислового обладнання. Одночасно він навчався в вечірній школі. Працював, по направленню, на Чернівецькій електростанції.

Після закінчення середньої школи поступив на загально-технічний факультет Чернівецького університету. Потім продовжив навчання в Львівському політехнічному інституті, якій закінчив 1971 році, отримавши спеціальність інженер–електрик.

В 1967-1968 р.р. працював на Чернівецькому телебаченні помічником режисера, постановником.

В 1971 році працював на зйомках фільму «Червона рута» на посаді старшого адміністратора фільму. Тимчасово виконував обoв’язки директора фільму. ( «Червона рута» — повна версія )

С 1987 року по цей час очолює «Севастопольське ремонтно-налагоджувальне управління» на посадах начальника управління, голови правління акціонерного товариства.

Одружився в листопаді 1967 року. Дружина Валентина – буковинка по народженню, виросла в сім’ї офіцера Миколи Григоровича та фармацевта Віри Григорівни Чернишових, росіян за походженням, які на той час проживали в селище Глибока, Глибоцького району, Чернівецької області.

В 1975 році сім’я переїхала на постійне проживання до Севастополя. На той час в сім’ї було троє дітей.

Діти:

Дочка Іванна , 1969 року народження. В 1992 році здобула вищу освіту. Працює фінансовим директором приватного підприємства. Має двоє дітей – дочка Олеся, 1992 р.н., студентка Київського національного університету будівництва та архітектури; син Микола, 1993 р. н., студент Севстопольського будівельного коледжу.

Син Олексій , 1971 року народження. Навчався в Ленінградському вищому військовому технічному училищу. За фахом – військовий будівельник. Закінчив службу підполковником. Одружений. Діти – сини Дмитро та Сергій, 1996 р.н., школярі.

Син Ярослав , 1973 року народження. Також навчався в тому самому училищу, що і Олексій. Службу закінчив майором. Зараз очолює будівельну фірму. Одружений. Має троє дітей – син Михайло, 1991 р.н., студент Київського національного університету будівництва та архітектури; дочка Ліза, 1995 р.н., школярка та син Олександр, 2008 р.н., малюк.

Вы еще не знакомы с радостью победы, если так и не попробовали играть вулкан: raidinfo.ru.